Kancelária Slovenského poľovníckeho zväzu, Štefánikova 10, Bratislava 811 05
  • +421 2 5720 33 11
  •  +421 2 5720 33 21

DOTAZNÍK FACE: Socio-ekonomický dopad zákazu používania olova v strelive na poľovníkov/poľovníctvo v Európe

Federation of Associations for Hunting and Conservation of the EU logoNávrh na úplný zákaz olova v strelive je na spadnutie. Aby za nás mohla Európska federácia poľovníckych organizácií (FACE) argumentovať, potrebuje od Vás informácie (samozrejme anonymné) a dáta o používaní oloveného streliva. FACE spolupracuje so špecializovanou výskumnou spoločnosťou REACHLaw za účelom zistenia potencionálnych dopadov nových obmedzení používania streliva s obsahom olova v Európe. Poskytnuté informácie budú poskytnuté iba FACE a REACHLaw.

Dotazník v slovenčine nájdete tu: http://bit.ly/dotaznik_FACE 
(POZOR, NEFUNGUJE NA MOBILNÝCH TELEFÓNOCH!)

V dotazníku nebudú získavané osobné informácie a Vaše odpovede sú úplne anonymné.
Aké definície sú v dotazníku použité?
- poľovníctvo = lov akejkoľvek zveri (druhy zveri, ktoré možno obhospodarovať lovom a ostatné zákonom povolené) s akoukoľvek zbraňou.
- Nepoľovnícke aktivity = športové/cvičná streľba vykonávaná poľovníkmi (tzn. všetky druhy streľby, ktorá nie je lovom - to zahŕňa streľbu na asfaltové terče, tréning streľby z guľovej zbrane, súťaže v streľbe na všetkých úrovniach (okresnej, oblastnej, národnej atď.))

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.