Kancelária Slovenského poľovníckeho zväzu, Štefánikova 10, Bratislava 811 05
  • +421 2 5720 33 11
  •  +421 2 5720 33 21

Mimoriadna konferencia Klubu chovateľov slovenských hrubosrstých stavačov - Dôležité upozornenie!

Kynologická rada SPZ žiada všetkých chovateľov slovenských hrubosrstých stavačov a ďalších členov Klubu chovateľov slovenských hrubosrstých stavačov, ktorí obdržali pozvánku na mimoriadnu konferenciu klubu - 17.4.2011 v Čataji, o aktívnu účasť na konferencii. Konferencia je posledný pokus KR SPZ riešiť nejasnú a komplikovanú situáciu v Klube chovateľov SHS. KR SPZ v zmysle § 30 Stanov SPZ riadi činnosť kynologických klubov a zodpovedá za chov a rozvoj národných plemien psov, má preto plné právo podieľať sa na riešení problémov v klube chovateľov nášho národného plemena.

V prípade neúspechu konferencie KR SPZ bude uvažovať o zrušení zastrešenia klubu v SPZ a prevzatí chovu SHS pod priame riadenie SPZ až do stabilizovania situácie u chovateľov a majiteľov slovenských hrubosrstých stavačov.

So zreteľom na uvedené, a tiež vzhľadom na rôzne výzvy o zbytočnosti tohto stretnutia a jeho neplatnosti, upozorňujeme všetkých, ktorým záleží na rozvoji nášho národného plemena, aby sa na konferencii zúčastnili a prispeli tak k vyriešeniu komplikovanej situácie v klube.

Zoznam členov KCH SHS ktorým bola odoslaná pozvánka na mimoriadnu konferenciu.

Kynologická rada SPZ

Prílohy:
Uložiť tento súbor (Zoznam_clenov_mim_konf.xls)Zoznam_clenov_mim_konf.xls[Zoznam členov]37 kB
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.